Sklep Internetowy »
Zaloguj
Imię:
E-mail:
Telefon: Opcjonalne, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia SMS
FM Partner Newsletter
Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. W każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne, posłużą wyłącznie do komunikacji między nami.

FM Mobile Telefonia komórkowa i najtańszy abonament Bez limitu, nawet za 1 grosz

W dobie szeroko pojętej cyfryzacji i telekomunikacji, życie bez telefonu jest praktycznie niemożliwe. Internet, SMS-y, liczne połącznia - obecnie komórka służy nam do kontaktu ze światem i to na każdej płaszczyźnie. Co zrobić, aby znacząco ograniczyć koszty związane z użytkowaniem telefonu? Wszystko zależy od odpowiednej oferty. Dobór najlepszej nie jest rzeczą prostą - zwłaszcza, gdy zewsząd kuszą nas kolorowe reklamy. My oferujemy Wam coś nowego, a zarazem znacznie bardziej atrakcyjnego - telefonię komórkową z FM Mobile. Gwarantujemy, że każdy z Was pokocha prezentowane przez nas pakiety - zwłaszcza, że nawet pakiet Mini robi wielkie wrażenie, ceny zaczynają się już od 19,90 zł!

Prowadząc własną firmę, nie jesteśmy w stanie, odciąć się od telefonii i dostępu do sieci internetowej. Zawsze musimy być w kontakcie, z naszymi pracownikami i klientami. Tak samo wygląda życie osobiste. Spróbujmy sobie wyobrazić, jak ciężki byłby kontakt z naszymi znajomymi i jak trudno, byłoby umówić się na spotkanie. Pozostaje jeszcze jedna kwestia, na jaką sieć postawiliśmy, czy wybraliśmy już najlepsze rozwiązanie, czyli ofertę FM Mobile Abonament? Obecnie mamy na rynku, tak dużo ofert, że nie jesteśmy w stanie wszystkich przeczytać i zweryfikować, która z nich będzie dla nas, najbardziej opłacalna. Więc może warto skupić się na tych mniej znanych i zarazem bardziej opłacalnych? Operator FM Mobile, który na rynku już od dłuższego czasu, posiada jedne z najlepszych cen i do tego doskonały zasięg, na terenie całej Polski, a mimo to jest mało znany wśród użytkowników. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, ponieważ zamiast płacić astronomiczne kwoty za reklamę telewizyjną i radiową, firma oferuje nam warunki współpracy i możliwość zrabatowania swojego abonamentu do 1 grosza, co jest dla nas, o wiele bardziej opłacalne, pod każdym względem. Jeśli, więc nie jesteś zadowolony ze swojej obecnej taryfy, możesz spokojnie przenieść swoje usługi do FM Mobile Telefonia Komórkowa. Możesz również zacząć wszystko na nowo dzięki zakupowi karty SIM FM Mobile.
Nowa sieć, nowy numer, nowe możliwości.

FM Mobile Abonament

Zamów teraz
Czy mówiąc Federico Mahora, myślimy o telefonii komórkowej? Bez wątpienia, teraz już tak. FM Mobile Abonament jest to telefonia, która umożliwia nam, skorzystanie z abonamentu, w którym posiadamy również możliwość wyboru odpowiedniego dla nas telefonu. Nieważne, który wariant wybierzemy, zawsze posiadamy darmowe połączenia i SMSy, jedyna różnica leży w ilości darmowego Internetu, który po wykorzystaniu transferu, po prostu zwalnia.
Zalety: atrakcyjna i przejrzysta oferta, nie wymagamy zgody marketingowej, 1 zł za aktywację, taryfa Best MOVE free 29,90 została uznana za Najlepszą ofertę na Polskim rynku*.
FM Mobile Rodzinna FM Mobile Taryfa Rodzinna to bez wątpienia, jeden z najciekawszych produktów telekomunikacyjnych, który dostępny jest na Polskim rynku. Dzięki tej ofercie, możemy w szybki i prosty sposób, zaoszczędzić dużą ilość pieniędzy i przede wszystkim czasu. W ofercie dla czterech osób, w cenie 109 złotych na rok, otrzymujemy darmowe połączenia głosowe, darmowe wiadomości tekstowe do wszystkich i aż 12 GB internetu. Bez wątpienia, nie uda nam się znaleźć lepszej oferty dla rodziny u żadnego z dostępnych operatorów.
FM Mobile Internet FM Mobile Internet to najprostszy i najbardziej wygodny sposób na połączenie z internetem. Internet mobilny z powodzeniem może konkurować z internetem stacjonarnym, a w odróżnieniu od niego działa praktycznie wszędzie. Co ważne internet mobilny wcale nie jest drogi - nie trzeba płacić rachunków, ani podpisywać długoterminowych umów - wystarczy starter za kilkanaście złotych, który możesz kupić w naszym Sklepie FM. Limit transferu danych minimum 5 GB, każda oferta obejmuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y w ofercie dostępnej również bez telefonu.
FM Mobile Na Kartę Wybierając ofertę na FM Mobile na Kartę, kupujemy kartę w cenie 15 złotych, gdzie od razu, na naszym koncie, pojawia się ta kwota i możemy ją przeznaczyć, w ciągu 183 dni, na rozmowy i wiadomości tekstowe. Ale jak to wygląda cenowo? Otóż za jednego SMSa, zapłacimy jedynie 15 groszy i tak samo sytuacja wygląda, w przypadku wiadomości MMS. Natomiast w przypadku połączeń głosowych wychodzących, zapłacimy jedynie 29 groszy, za minutę rozmowy, w rozliczeniu sekundowym, który zostanie naliczany od pierwszej sekundy naszej rozmowy.

Chcesz płacić za abonament 1 GROSZ?
Teraz to możliwe! Skorzystaj z Programu Domino GO i uwolnij się od wysokich rachunków! Jak to zrobić?

  1. Wygeneruj link polecający: klik.
  2. Polecaj nas swoim klientom i znajomym.
  3. Obniż swój abonament do 1 GROSZA!

Uwaga! Jeśli wcześniej kliknąłeś linki Zamów teraz, Oferta sieci, kliknij na stronie przycisk w linii: Aktywny proces → Anuluj; testowe dane polecającego znajdziesz na stronie kontakt.

Zamów nową startową kartę SIM FM Mobile w firmowym sklepie internetowym lub przenieś swój obecny numer. Za nowy zestaw startowy zapłacisz jedyne 15 złotych. Kupując kartę, otrzymujesz 15 PLN na rozmowy i SMS-y, do wykorzystania przez 183 dni od momentu aktywacji karty. Dołącz do nas, zarejestruj się i ciesz się przywilejami, o których inni mogą tylko marzyć.

  1. Dowiedz się jak zamawiać, kupić z rabatem nawet do 30% i cieszyć się wyjątkowymi produktami.
  2. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się w firmowym sklepie internetowym. Dołącz do Klubu FM »
  3. Zaloguj się do Sklepu, jako Klient lub Użytkownik podając swój numer partnera biznesowego.

Obecny operator nie spełnia Twoich oczekiwań? W takim razie już dziś przenieś numer oraz inne usługi do FM Mobile! Szybko i sprawnie zmień sieć na lepszą!

NIE CZEKAJ! ZAMÓW TARYFĘ "NO LIMIT" TERAZ!

*Ranking TELEPOLIS.PL STARS