Sklep Internetowy »
Zaloguj
Imię:
E-mail:
Telefon: Opcjonalne, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia SMS
FM Partner Newsletter
Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. W każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne, posłużą wyłącznie do komunikacji między nami.

Jak się zarejestrować? Rejestracja w Klubie FM WORLD z dostępem do sklepu online

FM WORLD to wyjątkowe miejsce, które kryje w sobie najwyższej jakości produkty - stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie piękno i elegancję. Wejdź do świata stylu i harmonii - przejdź pomyślnie proces rejestracji i odbierz prezent-niespodziankę. Dla najbardziej aktywnych przewidziane są nagrody w postaci atrakcyjnych zestawów produktów już od złotówki.

Zostań członkiem Klubu FM WORLD. Zarejestruj się już teraz - wybieraj spośród tysiąca wyjątkowych produktów, oszczędzaj czas i pieniądze, zamawiaj dla siebie i dla rodziny bez wychodzenia z domu.

Proces rejestracji jest całkowicie darmowy. Całość trwa raptem kilka minut. Minimum formalności pozwoli Ci cieszyć się licznymi przywilejami członka Klubu FM WORLD, w tym możliwością logowania na stronie firmowego sklepu o każdej porze dnia i nocy, komfortowym wyborem i szybkim zakupem pożądanych produktów, a także atrakcyjnymi zniżkami, promocjami i rabatami.

Każdy członek klubu FM WORLD ma przydzielonego własnego Sponsora - osobę odpowiedzialną za wyjaśnienie nurtujących kwestii, pomoc przy zamówieniu, odpowiedzi na pytania etc. Zadaniem Opiekuna jest wprowadzenie Nowicjusza w wyjątkowy świat FM WORLD. W opcjonalnych polach formularza zaleca się podanie poniższego numeru sponsora oraz numeru polecającego (ten sam numer). W innym przypadku sponsor przydzielany jest losowo, co skutkuje utratą kontaktu z naszą grupą i brakiem pomocy ze strony bardziej doświadczonych klubowiczów.

Wszystkie osoby, które już dziś zarejestrują się na naszej stronie, zyskają możliwość zakupu produktów FM WORLD w nowej, niższej cenie - pomniejszonej o 30 procent marży. A to dopiero początek… Członkowie FM WORLD mogą także uczestniczyć w specjalnych programach promocyjnych, składać zamówienia bezpośrednio u producenta, a także… zbierać punkty i wymieniać je na pieniądze.

Aby się zarejestrować, naciśnij poniższy przycisk, który przeniesie Cię do formularza.

Rejestracja w Klubie FM WORLD

Po zaznaczeniu statusu Odbiorca/Klient z podaniem Numeru Sponsora
i Polecającego za 0 zł!

Numer Sponsora i Polecającego: 281882576 Kopiuj numer i wklej w pola formularza (Polecający/Sponsor – Artur Malinowski).

Oszczędzaj na zakupach. Ciesz się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami.
W Klubie FM WORLD każdy produkt jest dla Ciebie w niższej cenie nawet o 30%.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ »

Dołącz i oszczędzaj na zakupach.

Powyższy przycisk rejestracji przeniesie Cię do jedynego w sieci formularza firmowego FM WORLD: bezpiecznego, szyfrowanego połączenia internetowego, które gwarantuje pufność danych. UWAGA! Nie istnieje drugi taki formularz (https://rejestracja-pl.fmworld.com). Jest to najprostsza, a zarazem najwygodniejsza forma rejestracji. Twoje dane osobowe nie będą w żaden sposób udostępniane osobom trzecim!

1. Odbierz prezent-niespodziankę na powitanie w Klubie FM WORLD

Do Twojej pierwszej paczki o wartości co najmniej 100 pkt dodajemy niesamowity prezent-niespodziankę. Aby go otrzymać, złóż zamówienie w ciągu 14 dni od momentu rejestracji na stronie.

2. Oszczędzaj na zakupach. Uzyskaj łatwy dostęp do najwyższej jakości produktów

 • Każdy zarejestrowany użytkownik dostaje numer, upoważniający go do zakupów z wszystkich katalogów, dla siebie i swoich bliskich, z rabatem 30%. Za produkty warte 100 zł - zapłacisz 70 zł, dzięki czemu aż 30 zł zostaje w Twoim portfelu.
 • Kupując markowe produkty z FM WORLD, użytkownik oszczędza nawet do kilkuset złotych. Przykładowo za takiej samej jakości perfumy damskie, w drogerii zapłacimy ok 400 zł, w FM WORLD natomiast ponad 6 razy mniej. Dlaczego? Kupując w FM WORLD nie płacisz nie tylko marży, ale również opłat pośrednich - na przykład dedykowanych przewoźnikom czy magazynierom.
 • Za większe zamówienia otrzymasz atrakcyjne produkty już od złotówki.
 • W przypadku zamówień powyżej 183,6 pkt wysyłka jest darmowa.
 • Oszczędzaj czas i pieniądze robiąc zakupy online - bez wychodzenia z domu.

3. Zbieraj punkty i zamieniaj je na pieniądze w ramach planu marketingowego

Jesteśmy pewni, że zakochasz się w oferowanych przez nas produktach FM niemal od pierwszego użycia. Co więcej, jesteśmy również pewni, że zaczniesz je polecać rodzinie, bliskim i znajomym. Uwaga! Za każde zamówienie przyznawane są punkty, które można wymieniać na pieniądze. Finalnie będziesz mógł otrzymać wysokiej jakości kosmetyk nawet za 1 zł. Czy któraś ze znanych Ci firm zapłaciłaby za używanie swoich produktów? U nas dostaniesz gratyfikacje tylko za to, że przekażesz informację o FM dalej!

Prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego - Dołącz do nas

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie firmowej. Wypełnienie go jest szybkie i proste. Wystarczy uzupełnić podstawowe dane (imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, numer PESEL, datę urodzenia), dane adresowe (ulica, nr domu/nr mieszkania, kod pocztowy, miasto), wybrać status (odbiorca lub użytkownik) - chcąc robić wyłącznie zakupy, należy zaznaczyć opcję ‘Klient’. W dalszej kolejności opcjonalne i zalecane wystarczy wpisać numer sponsora i polecającego. Po wpisaniu tych danych trzeba wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych, ujawnienie danych i wizerunku na stronie internetowej, na przesyłanie korespondencji drogą elektroniczną. Po zakończeniu wypełniania formularza FM Rejestracja otrzymają Państwo link aktywacyjny (na adres email podany w formularzu). Link ten należy potwierdzić poprzez jego kliknięcie. W tym momencie proces rejestracji dobiegnie końca, a na Państwa adres email wysyłany zostanie numer członkowski / login oraz hasło, niezbędne do logowania się na stronie.

FM Rejestracja

Informacje dodatkowe

 1. Do Klubu FM World zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat. Za zgodą opiekunów jego członkiem może także zostać osoba niepełnoletnia, która ukończyła 16 lat.
 2. Obowiązuje Kodeks Etyczny, który mówi m.in. o tym, że relacje opierają się na współpracy, zaufaniu, uczciwości, szacunku, lojalności oraz dbałości o dobre imię FM World.
 3. Status Odbiorca / Klient oznacza, że kupuje się produkty FM World wyłącznie na potrzeby własne i swoich bliskich - oszczędzając na zakupach. Prowizje można otrzymywać jedynie z I Planu Marketingowego (przyznawaną za zakup własny). Swoją prowizję wybiera się tylko w postaci rabatu przy kolejnych zamówieniach (do 90% wartości jednorazowego zamówienia). Odbiorca nie musi też kupować Zestawu Startowego.
 4. Status Użytkownik / Partner oznacza, że kupuje się produkty FM World wyłącznie na potrzeby własne i swoich bliskich. Dodatkowo można budować strukturę i otrzymywać prowizję zgodnie z Planem Marketingowym. Swoją prowizję wykorzystuje się wtedy w postaci rabatu przy kolejnych zamówieniach (do 90% wartości zamówienia). Użytkownik musi zakupić Zestaw Startowy. Należy podpisać umowę partnerską.
 5. Osoby o zdolnościach managerskich, skupionych na budowaniu i rozwijaniu grup sprzedażowych powinny przejść na status Reklamującego. Wówczas swoją prowizję można wybrać w formie wynagrodzenia, pomniejszonego o należne składki i podatki. Aby być Reklamującym, trzeba zakupić Zestaw Startowy oraz podpisać z FM World Polska umowę zlecenia.
 6. Najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców to przejście na status Sprzedawcy, tutaj zapraszamy do kontaktu.
 7. Jeśli jesteś klientem, a zamówiony Produkt jest wadliwy lub został uszkodzony podczas transportu możesz go zwróć sponsorowi (FM Partner) - tylko sponsor, u którego go zamówiłeś może złożyć reklamację w FM World.
 8. Ta strona została stworzona z myślą o osobie rejestrującej się ze statusem Klient. Wszystkie wskazówki dotyczące tego jak wypełnić formularz rejestracyjny pomogą również osobie, która ma zamiar zarejestrować się jako Użytkownik, czyli budować z nami swój biznes.
  W takiej sytuacji przy statusie na stronie formularza rejestracyjnego należy zaznaczyć opcję Użytkownik (domyślnie na stronie może być zaznaczony inny status). Na stronie formularza rejestracyjnego kolejność statusów może być inna niż przedstawiona powyżej, zwróć na to uwagę przy rejestracji.