Sklep Internetowy »
Zaloguj
Imię:
E-mail:
Telefon: Opcjonalne, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia SMS
FM Partner Newsletter
Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. W każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne, posłużą wyłącznie do komunikacji między nami.

Newsletter FM Partner Federico Mahora - Newsletter branży FMCG

Co to jest newsletter?

Newsletter FM Partner Federico Mahora  to wysyłane w formie e-maila najciekawsze propozycje - bestsellery, promocje i nowości FM WORLD Federico Mahora. Produkty polskiej firmy założonej w 2004 roku i działającej w branży FMCG. Ponieważ naszym celem jest to, aby newsletter  był jak najbardziej wartościowym narzędziem, znajdziesz w nim tylko najlepsze propozycje produktów codziennego użytku oraz nowe możliwości.

Jak często będę otrzymywać newsletter?

Podsumowanie staramy się wysyłać przy konkretnych okazjach: nowości, promocje, aktrakcyje możliwości. Naszym celem jest to abyś był na czasie i wiedział co ciekawego dzieje się w naszej firmie. Newsletter wysyłany jest maksymalnie raz w tygodniu.

Jak się zapisać do newslettera?

Na newsletter zapiszesz się korzystając z formularza umieszczonego w nagłówku strony - powyżej. W formularzu należy wypełnić pola imię, adres e-mail i opcjonalnie numer telefonu - jeśli chcemy otrzymaywać powiadomienia SMS, następnie kliknąć przycisk "Wyślij". Na podany adres e-mail zostanie wysłany list z prośbą potwierdzenia chęci otrzymywania subskrypcji (wiadomość zostanie wysłana automatycznie i może trafić do folderu Oferty, Spam lub innego w zależności od Twojej poczty, dlatego prosimy sprawdzić nie tylko folder domyślny Odebrane). Potwierdzenie subskrypcji oznacza, że możesz uznać się zapisanym i aktywnym odbiorcą naszego newslettera.

A jak mogę się wypisać?

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz chcieć otrzymywać naszej subskrypcji, możesz się wypisać. W tym celu wystarczy w dowolnej przesłanej przez nas wiadomości, w stopce kliknąć link "usuń" z listy lub skontaktować się z nami i poinformować o chęci wypisania się z newslettera, ale będziemy tęsknić!