Sklep Internetowy »
Zaloguj
Imię:
E-mail:
Telefon: Opcjonalne, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia SMS
FM Partner Newsletter
Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. W każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne, posłużą wyłącznie do komunikacji między nami.

Polityka prywtności

Każdego użytkownika serwisu FM Partner, obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się poniżej. Jeśli nie wyrażasz zgody w związku z obecną Polityką Prywatności prosimy nie zapisywać się na listę mailingową, nie korzystać z produktów, usług i oferty serwisu.

Dane osobowe

W trakcie korzystania z serwisu FM Partner, możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony/a to imię i adres e-mail, opcjonalnie numer telefonu. Wymagane są tylko te dane, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

Administratorem danych osobowych jest serwis FM Partner. Inspektorem danych jest Artur Malinowski, z którym możesz się skontaktować pod adresem: biuro[at]dbm.org.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu kontaktu drogą mailową, wysyłania bezpłatnego newslettera, informowania o produktach, usługach i wydarzeniach oraz realizowania działań marketingowych. FM Partner zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości i ofert handlowych osobom, które zapisały się na listę mailingową i wyraziły zgodę na przetwarzanie podanych danych.

Przechowujemy dane osobowe przez okres przesyłania przez administratora informacji handlowych i marketingowych lub dopóki nie wycofasz zgody. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie. Najszybciej usuniesz e-mail z bazy przez kliknięcie linku "rezygnuję" w stopce każdego maila.

W zakresie przetwarzanych danych masz prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz przenoszenia, a także niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym proflowaniu, które może być stosowane do prowadzenia marketingu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem.

Zamówienia są realizowane przez FM WORLD POLSKA i dla dokonania zakupu z sklepie firmowym, konieczna jest rejestracja, gdzie niezbędne będzie podanie bardziej szczegółowych danych: adresu e-mail, imienia, nazwiska, adresu pocztowego, numeru telefonu oraz innych niezbędnych danych. Furmularz rejestracyjny znajduje się na stronach firmy FM GROUP POLSKA Artur Trawiński z zakładem głównym przy ul. Żmigrodzkiej 247 we Wrocławiu, która jest administratorem danych osobowych wszystkich zarejestrowanych Członków Klubu FM WORLD.
Z polityką prywatności firmy zapoznasz się tutaj.

Informacja o plikach cookies

Serwis FM Partner nie korzysta z plików cookies.