Sklep Internetowy »
Zaloguj
Imię:
E-mail:
Telefon: Opcjonalne, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia SMS
FM Partner Newsletter
Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. W każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne, posłużą wyłącznie do komunikacji między nami.

Polityka prywtności

FM Partner zastrzega sobie prawo do zmiany Polityki Prywatności w dowolnym momencie.
Korzystając z serwisu akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie. Szanujemy prawo do prywatności, dlatego opracowaliśmy zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu.

Dane osobowe

W czasie korzystania z naszego serwisu możesz zostać poproszony lub poproszona o podanie niektórych danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Wypełnienie i wysłanie zamówienia lub formularza rejestracyjnego oznacza zgodę użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych. Zgromadzone przez nas dane nigdy nie będą udostępniane osobie trzeciej. Dane osobowe podane poprzez formularz kontaktowy są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych.

Wgląd i zmiana danych

W każdej chwili masz możliwość wglądu, poprawy lub usunięcia swoich danych. Aby usunąć swoje dane wystarczy w dowolnej przesłanej przez nas wiadomości kliknąć w link "usuń" swoje dane lub napisać do nas i poinformować o chęci edycji lub usunięcia swoich danych.

Pliki cookies

Serwis nie korzysta z plików cookies.