Poznaj UTIQUE...

UTIQUE to nowa jakość w świecie luksusowych perfum i kosmetyków, zapewniająca bukiet szczególnych, zmysłowych doznań. Skomponowana, by oddać piękno, harmonię i energię życia. Stworzona, aby wpływać na naszą egzystencję, dodając odrobiny luksusu codziennym chwilom. Życie znów staje się pełne pasji. UTIQUE to doskonałość, droga, którą wybiorą osoby pragnące uciec do świata pełnego klasy i wyrafinowania. Wejdź do eleganckiego atelier i spotkaj alchemika, który tworzy najcenniejsze kompozycje eliksirów: trzy mistyczne zapachy i dwa naturalne oleje.

Utique FM

Naturalne oleje

Oleje UTIQUE są płynnym złotem, skarbem, który zmienia codzienną pielęgnację w nieopisaną przyjemność. Dzięki zastosowaniu techniki blendowania, zmieszaliśmy ze sobą kilkanaście drogocennych olejów tak, aby ich działanie wzajemnie się uzupełniało, zapewniając skórze odżywienie, nawilżenie i regenerację.

Sekretem ich siły jest naturalne pochodzenie. Oleje do twarzy i włosów UTIQUE nie zawierają konserwantów, są bogate w cenne witaminy, a organiczne certyfikaty potwierdzają najwyższej jakości pochodzenie wybranych składników.

Utique FM

Zapach to sztuka

Luksus, elegancja, bogactwo najwyższej jakości składników – perfumy UTIQUE powstały z marzenia o doskonałości i idealnej harmonii ciała z duchem. Po to, by zaoferować Ci jakość, jaką do tej pory można było spotkać odwiedzając małe, bardzo ekskluzywne butiki w kameralnych dzielnicach światowych stolic mody. Czerpiące z wiedzy światowej klasy senselierów, perfumy UTIQUE to linia niszowych zapachów na bazie najwyższej jakości składników – eliksirów o wysokiej koncentracji olejków eterycznych.

To ideał, stworzony dla tych, którzy pragną oderwać się od codzienności i podążyć w kierunku najbardziej wyrafinowanych doznań.

Utique FM

Tradycja i nowoczesność

Już w starożytności perfumy były wytwarzane na bazie naturalnych surowców i miały najczęściej formę olejków i balsamów. Początkowo do tych ekskluzywnych produktów mieli dostęp jedynie władcy oraz najmożniejsi obywatele.

Perfumy UTIQUE sięgają do podstaw klasycznego perfumiarstwa, w którym z uczuciem i znawstwem łączone są doskonale wyselekcjonowane naturalne olejki i nuty natury w niespotykaną dotąd jakość. Tworzone według tajnych receptur, na bazie drogocennych składników, są swoistymi arcydziełami. Wspaniałością niespotykanych, tajemniczych i egzotycznych zapachów.

Poznaj produkty z kolekcji UTIQUE

Zostań członkiem Klubu FM i zyskaj przywileje dedykowane tylko Klubowiczom: dostęp do ekskluzywnych, wysokiej jakości produktów, specjalne promocje i zniżki!
W Klubie FM WORLD każdy produkt jest dla Ciebie w niższej cenie nawet o 30%.

DOŁĄCZ DO KLUBU FM

  Jak zamawiać w sklepie online?